Menu
Your Cart

Miraç Çağrı Aktaş

اسم المؤلف: Miraç Çağrı Aktaş كود الكتاب: 8603
Sevmekten daha önemli şeyler vardır. Hissettirmek gibi koklayarak öpmek gibi. Bazen sevilmekten çok varlığını hissetmek istersiniz. Varlığını hissedemediğiniz birini sevemezsiniz. Kadınlar sevildiğini duymaktan çok hissetmek ister. Sevdiği adamın sevgisini hisseden kadından daha güzeli yoktur. Sevdi..
80.00ج 200.00ج
اسم المؤلف: Miraç Çağrı Aktaş كود الكتاب: 8611
لا تقل أحبك ، تزوجني  الرجل يقول "أنا أحب" الرجل يشرب القهوة المالحة للمرأة التي يحبها. لقد ظلمنا مرات عديدة في الحياة. ومع ذلك ، فإننا لا نتخلى عن أي ألم نعتقد أنه سيقتل ... كل شخص لديه قصة. الذين لم يعبروا عن جانبهم المؤلم. جلس وصب ألمه على الورق. بعضهم التزم الص..
80.00ج 250.00ج
اسم المؤلف: Miraç Çağrı Aktaş كود الكتاب: 8712
Seni ''canımın içi'' diye sevecek birini kaybettin. Şimdi hiçbir can nefes olmayacak sana. Daha çok sevileceğini umarak gittiğin yerde sıkışırsa kalbin, elini kalbine koy. Çünkü o acı benim. O sıkışmayla sana, bizi bitirme çabalarını ve hiçe sayışlarını hatırlatmaya geleceğim. Biliyor musun sevgilim..
100.00ج 250.00ج
Hayat Kaybettiğin Yerden Başlar
الاكثر مبيعا -60 %
اسم المؤلف: Miraç Çağrı Aktaş كود الكتاب: 8532
“Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin” Bütün dünya bir araya gelse ve sana geç kaldığını söylese bile, hayır, kalmadın! Aksine, tam da yeniden başlaman gereken noktadasın. Üstelik bazen öyle düşünmekten kendini alamasan da, hiçbir şey kaybetmedin. Kaybettiklerin senden gitmesi gereke..
80.00ج 200.00ج
Kendine Hoş Geldin
New الاكثر مبيعا -60 %
اسم المؤلف: Miraç Çağrı Aktaş كود الكتاب: 8974
“Kahverengi dallardan pembe çiçekler açtığına göre, ümitsizliğe gerek yok.”Kendinden başka kimseye ihtiyacın yok. En kötü gününü düşün. Sana, “Yanındayım,” diyen onca insan vardı. Tek başına atlatmadın mı? Düştün, ayağa kendin kalkmadın mı? Doldun, tek başına ağlamadın mı? Soruyorum sana: Değmeyecek..
80.00ج 200.00ج
عرض 1 الى 5 من 5 (1 صفحات)
We use cookies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.