Menu
Your Cart

روايات تركية

روايات تركية
اسم المؤلف: Miraç Çağrı Aktaş كود الكتاب: 8603
Sevmekten daha önemli şeyler vardır. Hissettirmek gibi koklayarak öpmek gibi. Bazen sevilmekten çok varlığını hissetmek istersiniz. Varlığını hissedemediğiniz birini sevemezsiniz. Kadınlar sevildiğini duymaktan çok hissetmek ister. Sevdiği adamın sevgisini hisseden kadından daha güzeli yoktur. Sevdi..
80.00ج 200.00ج
اسم المؤلف: Gökhan Horzum كود الكتاب: 8531
“Çukur” kendimize dönüp baktığımız yerdir. Gökhan Horzum içimize baktığımız yerleri yazdı, “Çukur”u! - Ercan Kesal - Bir bataklığı kurutarak kurdu Çukur’u İdris Koçovalı. Çıktığını düşünürken yeniden Çukur’a düştü Yamaç Koçovalı. Üstelik bu sefer yalnız da değil, sevdiği kadınla birlikte...
120.00ج 300.00ج
Kürk Mantolu Madonna
الاكثر مبيعا -60 %
اسم المؤلف: Sabahattin Ali كود الكتاب: 8290
"Her gün, daima öğleden sonra oraya gidiyor, koridorlardaki resimlere bakıyormuş gibi ağır ağır, fakat büyük bir sabırsızlıkla asıl hedefine varmak isteyen adımlarımı zorla zapt ederek geziniyor, rastgele gözüme çarpmış gibi önünde durduğum "Kürk Mantolu Madonna"yı seyre dalıyor, ta kapılar kapanınc..
80.00ج 200.00ج
اسم المؤلف: Elif Şafak كود الكتاب: 8830
(Kitabın içinden sayfa 35)Bundan uzun zaman önceydi. Bir roman düştü gönlüme. Aşk Şeriatı. Yazmaya cesaret edemedim. Dilim lal oldu, kalemimin ucu kör. Kırk fırın ekmek yemeye yolladım kendimi. Dünyayı dolaştım. İnsanlar tanıdım, hikâyeler topladım. Üzerinden çok bahar geçti. Fırınlarda ekmek kalmad..
120.00ج 300.00ج
اسم المؤلف: Elif Şafak كود الكتاب: 8831
İnanca, inançsızlığa, arayışa, farklı kadınlara ve aşka dair baş döndürücü bir yolculuk... Ben ne annem gibi dindarım, ne babam gibi kâinatın, beş duyumla kavradığım şeylerden ibaret olduğuna kaniyim. Öyleyse ben neredeyim? Ne mutlak dindarlığa, ne de mutlak akılcılığa dahil olmak isteyenler için b..
120.00ج 300.00ج
اسم المؤلف: Miraç Çağrı Aktaş كود الكتاب: 8611
لا تقل أحبك ، تزوجني  الرجل يقول "أنا أحب" الرجل يشرب القهوة المالحة للمرأة التي يحبها. لقد ظلمنا مرات عديدة في الحياة. ومع ذلك ، فإننا لا نتخلى عن أي ألم نعتقد أنه سيقتل ... كل شخص لديه قصة. الذين لم يعبروا عن جانبهم المؤلم. جلس وصب ألمه على الورق. بعضهم التزم الص..
80.00ج 250.00ج
اسم المؤلف: Miraç Çağrı Aktaş كود الكتاب: 8712
Seni ''canımın içi'' diye sevecek birini kaybettin. Şimdi hiçbir can nefes olmayacak sana. Daha çok sevileceğini umarak gittiğin yerde sıkışırsa kalbin, elini kalbine koy. Çünkü o acı benim. O sıkışmayla sana, bizi bitirme çabalarını ve hiçe sayışlarını hatırlatmaya geleceğim. Biliyor musun sevgilim..
100.00ج 250.00ج
اسم المؤلف: Ahmet Efe كود الكتاب: 8185
"Cihanı parlatan güneş çeşmesi, kör yarasanın gözüne çirkin görünür." -Şeyh Sadi Emir Asgar, kapısı önünde her emrine hazır bekleyen sadık hizmetçisine: -Bana Vezir Cerrah'ı çağırın, diye bağırdı. Bu ismi her anışında yüreği nefretle doluyordu. Sanki kocaman bir yara bir neşterle yarılmakta ve i..
50.00ج 150.00ج
اسم المؤلف: Ahmet Efe كود الكتاب: 8477
Her yönetimin geleceğini belirleyen baskın şahsiyetler olmuştur. Sadeddin Köpek, Selçuklu dönemine damgasını vuran, Sultan’dan sonar ülke yönetimindeki tek söz sahibi en yetkin kimsedir. Tarihi kişiliğine dair sınırlı kaynakların olduğu Sadeddin Köpek, Ahmet Efe’nin etkileyici üslubuyla okuyucuya ak..
50.00ج 150.00ج
Hayat Kaybettiğin Yerden Başlar
الاكثر مبيعا -60 %
اسم المؤلف: Miraç Çağrı Aktaş كود الكتاب: 8532
“Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin” Bütün dünya bir araya gelse ve sana geç kaldığını söylese bile, hayır, kalmadın! Aksine, tam da yeniden başlaman gereken noktadasın. Üstelik bazen öyle düşünmekten kendini alamasan da, hiçbir şey kaybetmedin. Kaybettiklerin senden gitmesi gereke..
80.00ج 200.00ج
اسم المؤلف: Oguz Atay كود الكتاب: 8848
Ülkemizde pek benimsenmemiş bir dalda, biyografik roman türünde, Oğuz Atay’ın, kendine özgü üslubu ve kurgusuyla, kendi hocası da olan Mustafa İnan’ı anlatışı. Bir halk çocuğunun uluslararası ün sahibi bilim adamı oluşunun zorlu serüveni sergilenirken toplumsal eleştiri kalıplarının da zorlanışı. İn..
80.00ج 200.00ج
اسم المؤلف: Oguz Atay كود الكتاب: 8853
Hikmet Benol, toplumdaki yoğun kargaşanın temelinde yatan gerçekliği araştırırken, gerçeklerle içtenlikle ilgilenmenin toplumu yönetenlerce tehlikeli görüldüğünü seziyor ve oyun oynuyormuş gibi ilgilenme yolunu seçiyor. Kişinin kendiyle savaşmasını ve yenmesini, kendini dönüştürmesini önemli bir sor..
120.00ج 300.00ج
عرض 1 الى 12 من 228 (19 صفحات)
We use cookies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.